KURUMSAL

Hakkımızda

Paradise Apart’ta ”seç ala apart” sistemini bulabilirsiniz. İster yemekli yurt tarzında ister apart mutfaklı daire, ister her ikisi! Evet yanlış duymadınız. İstediğiniz özellikleri siz belirliyorsunuz! Örneğin 1+1 yada stüdyo dairede, yemekli veya yemeksiz, istersem yemeği istediğim gün istediğim saatte yiyebileyim derseniz, buyurun gelin gezin, kararınızı verin…

Paradise Apart, Erzurum’da otel ve apart sektöründe hizmet veren tecrübeli ve öncü bir işletme olarak, önceden Türk Silahlı Kuvvetleri Yurdu olarak hizmet veren binada yapmış olduğu isim ve işletme değişikliği ile yeni eğitim öğretim yılında aynı yerinde otel konseptinde apart hizmeti veriyoruz. Misafir ettiği öğrencilerimizi ülkemizin geleceği olarak görüp onlara yakışır bir hizmet vermek amacıyla otel konseptinde hazırlanan kompleksimizde öğrencilerimiz adına hiçbir konfordan kaçılmamış bütün ayrıntılar en ince ayrıntısına kadar hizmete hazır hale getirilmiştir.

Paradise Apart farklı blokları ile bay ve bayan öğrencilere konaklama imkanı ve yaşam alanları sunuyor.

Değişik oda çeşitleri, odalarda TV, dolap, banyo imkanı, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, 24 saat sıcak su, sınırsız internet erişimi, internet cafe, kantin ve kafeterya, 7/24 güvenlik hizmetleri, masa tenisi, müzik odası, etüt odaları, kütüphane, çalışma alanları, çamaşır yıkama ve ütü imkanları, spor salonu ve daha bir çok özelliği ile konaklama hizmeti Paridese Apart’ta!


Neden Paradise Bay ve Bayan Apart?

Şehrin tam merkezinde, her noktaya kolay ulaşabileceğiniz otel konseptinde her türlü ihtiyacınızı giderebileceğiniz kaliteli konaklama imkanı ile Erzurum Paradise Bay ve Bayan Apart ayrıcalıklarından sizde yararlanın!


Ulaşım

Şehrin merkezi yerinde çarşı ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. Şehrin her tarafına toplu ulaşım araçları ile kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Atatürk Üniversitesi Yoncalık Kampüsüne yürüme mesafesindedir.

Bize Ulaşın

  • Lalapaşa Mah. İlayda sok Alaftargil Apt. No: 1/e Yakutiye / Erzurum
  • (532) 400 61 31
  • (531) 724 55 25
  • bilgi@paradiseaileoteli.com